Hooglandse organisaties

In de onderstaande tabel vindt u een overzicht van de vele organisaties en verenigingen in Hoogland. We hebben alle organisaties gevraagd om de genoemde gegevens te controleren. Als u desondanks onvolkomenheden ontdekt of aanvullingen wilt doorgeven, dan kan dat uiteraard via ons e-mailadres: redactie@dorpsbelangenhoogland.nl

Alvast onze dank!

Naame-mailwebsite
ABC Hooglandsarahdevrieswerk@gmail.comwebsite
ANWB AutoMaatjeautomaatje.amersfoort@gmail.comwebsite
Apotheek Hooglandinfo@apotheek-hoogland.nlwebsite
Avondvierdaagse Hooglandvoorzitter@avondvierdaagsehoogland.nlwebsite
B&B De Blije Boomgaardinfo@deblijeboomgaard.nlwebsite
B&B De Nachtegaalinfo@boerennachtegaal.nlwebsite
BAN Badmintoninfo@banbadminton.nlwebsite
Bibliotheek Hooglandinfo@bibliotheekeemland.nlwebsite
Bridgeclubbchoogland@outlook.comwebsite
Buurtschap Langenoordinfo@buurtschaplangenoord.nlwebsite
Cabaret De Bietenbruginfo@debietenbrug.nlwebsite
Café De Kolkrijstywoltersom@gmail.com
Café De Plankmail@deplankhoogland.nlwebsite
Café Restaurant De Nootinfo@denoot.nlwebsite
Carnavalsstichting De Eemschuumersinfo@eemschuumers.nlwebsite
Carnavalsstichting De Hooge Narreninfo@hoogenarren.nlwebsite
Concordia (zalencentrum)info@concordia-hoogland.nlwebsite
De Eemlandhoeveinfo@eemlandhoeve.nlwebsite
De Inham redactie websiteredactiewebsite@inham.netwebsite
De KastanjeboomInfo@dekastanjeboom.nlwebsite
Digitaal Hulppleindigihulp.hoogland@gmail.comwebsite
Dorpsfeest Hooglandpr@dorpsfeesthoogland.nlwebsite
Dorpshuis De Nenginfo@dorpshuisdeneng.nlwebsite
Dorpsteam Hooglands.c.wesdorp@gmail.com
ankiehilhorst@gmail.com
website
Duurzaam Hooglandj.bijvank@ziggo.nl
EHBO Hooglandinfo@ehbohoogland.nlwebsite
Fanshop Hooglandhooglandfanshop@gmail.com
Gebiedscooperatie Eemlandinfo@gebiedscooperatie-eemland.nlwebsite
Geloofsgemeenschap De Inhampastoraat@inhamnetwebsite
Geloofsgemeenschap Sint Martinusmartinus.locatie@gmail.com
Gezondheidscentrum Hoogland website
Gluren bij de BurenInfo@glurenbijdeburen.nlwebsite
Golfclub Hooglandinfo@gcha.nlwebsite
Groei en Bloei Amersfoortinfo@amersfoort.groei.nlwebsite
Groene Huiscnme@amersfoort.nlwebsite
Groos op Hooglandinfo@groosophoogland.nlwebsite
Handboogsportvereniging Centaursecretaris@ahv-centaur.nlwebsite
Historisch Kring Hooglandinfo@historischekringhoogland.nlwebsite
Hoogland Dweillandsecretaris@hooglanddweilland.nlwebsite
Hoogland Sameninfo@hooglandsamen.nlwebsite
Hooglands Volkorenjose.barenkamp@live.nl
Hooglandse Dorpsloopdorpsloop@altis.nl
Hooglandse Maatjeshooglandsemaatjes@gmail.com
Huisartsenpraktijk Berkenlaan website
Huisartsenpraktijk Marskramerstraat website
Huisartsenpraktijk Sassen website
Huisartsenpraktijk Tolick website
Indebuurt033info@indebuurt033.nlwebsite
In de Gloeiende Gerritinfo@gloeiendegerrit.nlwebsite
JOHO Hooglandinfo@joho-hoogland.nlwebsite
Kapel van Coelhorstsekretaris@kapelvancoelhorst.nlwebsite
Korfbalvereniging MIAcommunicatie@ckvmia.nl website
Kunstroute Hooglandrmjutte@hotmail.com
Lions Club Hooglandsecretariaat@lionshoogland.nlwebsite
Muziekvereniging Sint Caeciliainfo@sintcaecilia.nlwebsite
Nika Hoogland (turn- en trampolinevereniging)secretariaat@nika-hoogland.nlwebsite
Ondernemersvereniging Hooglandinfo@hoogland-onderneemt.nlwebsite
Oranjecomité Hooglandinfo@oranjecomitehoogland.nlwebsite
Paardensportvereniging De EemruitersSecretaris@eemruiters.nlwebsite
Padel33info@padel33.nlwebsite
Rotaryclub Amersfoort-HooglandRotaryClubAmersfoort@gmail.com
Schaakvereniging Hooglandinfo@schakeninhoogland.nlwebsite
Scoutingcontact@soekwa.nlwebsite
Snel Verzetsecretaris@snelverzet.nlwebsite
Sociëteit Leo's Oordinfo@societeitleosoord.nlwebsite
Sportcafé De Disselsportcafededissel@gmail.com
SROcommunicatie@sro.nlwebsite
Stichting Hooglandse Wintersfereninfo@hooglandsewintersferen.nlwebsite
Stichting Vrienden van de Sint Martinuskerkinfo@vriendenvanmartinushoogland.nlwebsite
Tafeltennisvereniging Hooglandsecretaris@ttvhoogland.nlwebsite
Tandartspraktijk Hooglandinfo@tandartspraktijkhoogland.nl website
Tandartspraktijk Marcel Krugerinfo@tandartskruger.nl website
Tandartspraktijk Meireceptie@tandartspraktijkmei.nl website
Tennisclub Hooglandinfo@tennisclubhoogland.nlwebsite
Vereniging Dorpsbelangen Hooglandinfo@dorpsbelangenhoogland.nl website
Voetbalvereniging Hooglandinfo@vvhoogland.nlwebsite
Volksdansgroep At Va'anipyim.smits@hetnet.nl
Volkstuinvereniging De Brinkenvtvdebrinken@gmail.comwebsite
Volleybalvereniging Forza Hooglandinfo@forzahoogland.nlwebsite
Wit Gele Kruis Fonds Hoogland (Stichting)witgelekruisfondshoogland@gmail.comwebsite
Zon op Hooglandinfo@zonophoogland.nlwebsite
Zonnebloem Hooglandzonnebloem.hooglandnieuwland@gmail.com
Zwembad HooglandZwembad.Hoogland@sro.nlwebsite