Het Oranjecomite Hoogland organiseert op Koningsavond, vrijdagavond 25 april 2025, diverse activiteiten. De locatie is het terrein van De Eemruiters, Engweg 115 in Hoogland.
Vanaf 19.00 uur is er bubbelvoetbal voor kinderen, vanaf 20.00 uur een muziekbingo en om 22.00 uur een vuurwerkshow.
Bubbelvoetbal
Het bubbelvoetbal is speciaal voor kinderen en gratis toegankelijk van 19.00 tot 21.45 uur. De plek, waar bubbelvoetbal wordt gespeeld, is de rijbak van paardensportvereniging de Eemruiters.
Muziekbingo
De Muziekbingo vindt plaats in het Huiskamercafé, in een tent op het terrein van De Eemruiters. DJ Melvin is de animator. Hij kondigt zijn optreden als volgt aan:
‘Het wordt een Koningsavond waar stil zitten onmogelijk is. Na twee uitverkochte edities bij Concordia Hoogland is het nu tijd voor een “Ameezing Muziekbingo on Tour’ in samenwerking met het Oranjecomité Hoogland.
Tijdens deze Koningsavond-editie hoor je de grootste hits van de afgelopen decennia met een Koninklijk Tintje. Laat zien dat je een echte Dancing Queen bent of zing mee met de hits van The King of Pop: Michael Jackson. Uiteraard mogen nationale toppers als Viva Hollandia en Amalia niet ontbreken! Kortom: A Royal Night for Kings and Queens’
Bij de muziekbingo -in groepjes van 4- zijn verschillende prijzen te winnen, waaronder de Kruiwagenbokaal. Meedoen is tijdens deze editie gratis. Op tijd zijn is belangrijk om er zeker van te zijn dan er nog bingokaarten beschikbaar zijn. Want vol=vol!
Inloop vanaf 19.00 uur. Start: 20.00 uur.
Vuurwerkshow
Om 22.00 uur volgt de traditionele vuurwerkshow op het terrein naast de Eemruiters. Iedereen kan op veilige afstand genieten van de spetterende show van een kwartier. Tot slot is er nog een afterparty met DJ Melvin. Dit dansfestijn duurt tot 23.30 uur.
